top of page

Gabinet Hipnoterapii i Hipnozy Paulina Wojszko- terapia online i stacjonarna W Gdyni

Wejście w podświadomość i odkrycie głęboko zakorzenionych, wręcz ukrytych przekonań lub wspomnień to klucz to ulepszenia jakości swojego życia. Leczenie hipnozą to alternatywna metoda, która może zostać wykorzystana nie tylko do rozwiązania problemów o charakterze psychicznym, ale również zdrowotnym, np. mowa tu o współczesnych chorobach cywilizacyjnych. Hipnoterapeuta z Gdyni podczas indywidualnych sesji, których długość i cykliczność są dostosowywane do pacjenta, próbuje dostać się do jego podświadomości i wydobyć emocje, które towarzyszyły mu w życiu od najmłodszych lat.

gabinet hipnoterapii w Gdyni

Na czym polega hipnoterapia?

Podczas sesji hipnoterapeuta próbuje odnaleźć przyczynę problemu, z którym zmaga się pacjent. Takie działanie pozwala nie tylko zaoszczędzić czas, ale również przyczynić się do zauważenia efektów leczenia. W gabinecie w Gdyni prowadzona jest terapia uzależnień, a także umożliwiająca poradzenie sobie długotrwałym stresem. Głównym założeniem terapii jest budowanie pewności siebie oraz zwalczanie zapisanych zachowań, które były wkładane do głowy od młodego wieku – w szkole czy w domach.

Kochaj siebie
hipnoterapia online, jak to wygląda

Jak wygląda hipnoterapia?

Terapeuta wprowadza pacjenta w odmienny czas relaksacji i pracy podświadomości, kiedy jest on podatny na wypowiadane przez osobę prowadzącą sesję sugestie i rady. Leczenie może polegać na zwiększenie samooceny pacjenta, pewności siebie oraz samowystarczalności, co przełoży się na nabycie asertywnych zachowań – walczenie o swoje prawa w środowisku, w którym obraca się pacjent.

 

Leczenie współczesnych zaburzeń cywilizacyjnych.

 

Hipnoza polega przede wszystkim na prawidłowym kontakcie terapeuty z pacjentem, który powinien czuć się odprężony i całkowicie bezpieczny podczas sesji. Poznanie historii pacjenta pozwoli postawić diagnozę, która w kolejnych sesjach byłaby realizowana. Leczona osoba zachowuje samokontrolę – to właśnie świadomość swoich wspomnień umożliwia ich odpowiednie przepracowanie i zrozumienie wypartych treści, często problematycznych, z własnego życia.

bottom of page