top of page

O mnie

Nazywam się Paulina Wojszko. Jestem certyfikowanym terapeutą najlepszej na świecie szkoły hipnozy i  hipnoterapii OMNI Hypnosis Training Center jedynej szkoły w Polsce z Certfikatem Jakości ISO 9001 oraz National Guild of Hypnotists. Moja praca jest moją pasją dlatego 

 Chciałabym Ci pokazać jak w prosty sposób możesz pozbyć się problemów i ograniczeń. Przekonaj się, że życie jest piękne! 

Poczuj, że możesz mieć wszystko czego pragniesz i być kim chcesz. Z hipnozą osiągniesz sukces na każdej płaszczyźnie swojego życia!

Paulina Wojszko - certyfikowany terapeuta, hipnoterapeuta

Polecam Panią Paulinę. Jestem po pierwszej hipnozie a już czuję różnicę w codziennym funkcjonowaniu.

Rafał B.

Oferteo.pl

Bardzo polecam! Próbowałam już różnych terapii i hipnoza zaskoczyła mnie kompletnie. Oczywiście na duży plus. Jestem niezwykle wdzięczna za pomoc jaką dostałam. Paulina jest bezpośrednia i stwarza niesamowitą aurę. Cały stres i obawy związane z rozpoczęciem nowej terapii minęły!

Anna M.

Oferteo.pl

Po latach psychoterapii w końcu trafiłam w odpowiednie miejsce. Pani Paulina jest niezwykle ciepłą i zaangażowaną terapeutką. W końcu czuję, że moje problemy nie zostały zbagatelizowane. Jestem pod ogromnym wrażeniem.

Anna P.

Oferteo.p

bottom of page